مزایای استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیکاستفاده از تونل ضد عفونی کننده اتوماتیک

با توجه به تحقیقات و اخبار های موجود در مورد ویروس کرونا؛ این ویروس مخرب در هوای آزاد و سطوح مختلف ماندگاری بالایی دارد به همین دلیل باید به ضد عفونی کردن محیط کاری، مکان هایی که تجمع زیاد است مانند مترو، ایستگاه های اتوبوس، فروشگاه ها، مراکز خرید و تفریحی و مکان های دیگر اهمیت خیلی بالایی داده شود.

به این منظور باید از دستگاه های ضد عفونی کننده ای استفاده شود که علاوه بر ضد عفونی کردن دست ها طوری طراحی شود که امکان این را داشته باشد تا بتوان از آن عبور کرد مانند یک تونل ضد عفونی کننده اتوماتیک .شرکت ثانی کو برای رفع این مشکل و کمک به سلامت هر چه بیشتر هموطنان عزیز خود اقدام به تولید و ساخت تونل ضد عفونی کننده اتوماتیک کرده است.استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده در بیمارستان ها

ویروس کرونا، در حال حاضر جان بسیاری از مردم جهان را به مخاطره انداخته است. قدرت انتقال و شیوع این بیماری به قدری زیاد است که تمامی کشورها در پی جست و جوی راه حلی برای درمان و پیشگیری آن می باشند.

بسیاری از اصناف، ادارت، سازمان ها، تالارها، هتل ها، رستوران ها و به خصوص بیمارستان ها به دلیل تردد زیاد و پر رفت و آمد بودن در خطر بیشتری نسبت به دیگر اقشار جامعه قرار دارند. از این رو شرکت ثانی کو و بهره بری از نیروی خلاق توانسته است دستگاه های ضد عفونی کننده بسیار قوی و کاربردی را تولید و به مرحله ی بهره برداری برساند.

نظر مشتریان مامن از شرکت ثانی کو و مدیریت آن بخاطر تولید دستگاه های ضد عفونی کننده پدالی و چشمی تشکر میکنم چون به راحتی میتوان از آنها برای استفاده در رستوران ها؛ مراکز تفریحی و مکان های عمومی استفاده کرد. من از شرکت ثانی کو یک دستگاه ضد عفونی کننده چشمی و پدالی برای رستوران و استفاده مشتریان تهیه کردم و بسیار کارایی خوبی دارد.


آقای کیانی؛ تهرانپارس


من از مدیریت شرکت ثانی کو تشکر میکنم که با راهنمایی های لازم برای خرید دستگاه ضد عفونی کننده پدالی برای محیط آرایشگاهم توانستم یک خرید درست و مطمئن داشته باشم .علاوه بر خرید مطمئن و آسان کیفیت و قیمت مناسب کار و همچنین کارایی مفید دستگاه ضد عفونی کننده میباشد، چون به راحتی می شود جا به جا کرد.


خانم طباطبایی؛ کیانشهر