تونل ضدعفونی کننده اتوماتیک
  • تعداد نازل مه پاش 7 عدد
  • تعداد مخزن 1 عدد با قابلیت ارتقاء
  • دارای 1 عدد پمپ
  • مدت زمان عبور هر نفر 4 تا 6 ثانیه
  • دارای قابلیت عبور با ویلچیر
  • ولتاژ 12 تا 24 ولت
  • قابلیت نصب مخزن خارجی
  • قد مجاز 95 تا 195 سانتی متر
  • قابلیت جابجایی آسان
  • ابعاد 135*65*210

دستگاه با قابلیت کار با الکل 70درصد، آب اکسیژنه، محلول پرکلرین یا هر نوع محلول ضدعفونی کننده مجاز را داراست.

دستگاه (تونل) ضد عفونی کننده اتوماتیک

تونل ضد عفونی کننده اتوماتیک برای تمام مکان های شلوغ و پر رفت و آمد، حتی ورودی و خروجی ایستگاه های مترو یا مراکز خرید، بیمارستان ها و یا هرجای دیگر قابل استفاده است و حتی نیاز نیست کسی برای ضد عفونی کردن افراد در آن مکان حضور داشته باشد.

تونل ضد عفونی کننده اتوماتیک که برای مقابله با ویروس کرونا طراحی شده است با توجه به فراگیر شدن بالای این ویروس استفاده از تونل ضد عفونی کننده یا بهتر است بگوییم استفاده از تونل ضد کرونا در تمامی اماکن عمومی و حتی خصوصی نشان دهنده اهمیت افراد به سلامتی خود و دیگران است؛ شرکت ثانی کو برای سلامتی هر چه بیشتر هموطنان خود با استفاده از نیرو و متخصصین با تجربه و تحصیل کرده خود اقدام به طراحی، ساخت و تولید انواع دستگاه های ضد عفونی کننده مانند دستگاه ضد عفونی کننده پدالی، چشمی و تونلی کرده است.

دستگاه تونل ضد عفونی کننده اتوماتیک که تولید و ساخته نیرو های با تجربه شرکت ثانی کو می باشد دارای قابلیت هایی میباشد که میخواهیم به اختصار توضیح دهیم:

ارتفاع تونل ضد عفونی کننده اتوماتیک که 210 cm می باشد دارای شیب ملایم برای نصب در فضای آزاد و از نفوذ بارش جلوگیری میکند. در قسمت ورودی تونل و در بخش های مختلف آن 7 عدد نازل مه پاش قرار دارد که به محض ورود شخص به داخل تونل بصورت خودکار و هوشمند تمام اندام فرد به خوبی ضد عفونی می شود و مدت زمانی که فرد میتواند از تونل عبور کند و ضد عفونی شود بین 4 تا 6 ثانیه می باشد. کلیه مواد ضد عفونی کننده مورد استفاده در تونل ضد عفونی کننده اتوماتیک ثانی کو دارای تاییده وزارت بهداشت بوده و هیچ گونه مشکلات پوستی و تنفسی را برای افراد ایجاد نمیکند و همه افراد به راحتی میتوانند از آن استفاده کنند.

از مهم ترین تجهیزاتی که در این تونل ها نصب و مورد استفاده میشود سنسور های نازل مه پاش در ورودی تونل قرار دارد که فقط با ورود افراد به داخل تونل کار مه پاشی و ضد عفونی را شروع میکند و بعد از خارج شدن افراد بصورت خودکار عملیات پاششی تمام میشود که این کاردر مصرف مواد ضد عفونی صرفه جویی میکند.

تولید و فروش تونل ضد عفونی کننده اتوماتیک

لطفا جهت خرید تونل ضد عفونی کننده هوشمند ثانی کو و برای داشتن اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت و مشخصات بیشتر در مورد تونل هوشمند ضد عفونی کننده با راه های ارتباطی ما تماس بگیرید تا مشاورین مجرب شرکت ثانی کو راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند.